Dlaczego warto skorzystać z Shoplo?

Zamierzasz otworzyć swój pierwszy sklep online, a nie wiesz, z jakiej platformy skorzystać? Dziś podpowiemy Ci dlaczego warto skorzystać z Shoplo i jakie płyną z tego korzyści!

Podjęcie decyzji o założeniu sklepu online jest znaczącym krokiem. Teraz musisz tylko wybrać platformę na której „postawisz” swój sklep. Jedną z nich jest Shoplo. Dowiedz się dlaczego wybrać właśnie ją!

Dlaczego warto skorzystać z Shoplo?

  • Prosta obsługa

Shoplo jest narzędziem niezwykle intuicyjnym w obsłudze. To szczególnie ważna cecha dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z e-sklepem. Zresztą w chwilach kryzysowych zawsze możesz skorzystać z pomocy technicznej Shoplo. Konsultanci szybko odpowiadają na zgłoszenia mailowe. W najgorszym wypadku możesz zadzwonić pod jeden ze wskazanych numerów telefonu. Ekipa Shoplo dba o swoich klientów, więc zawsze chętnie Ci pomogą.

  • Poradniki i tutoriale na wyciągnięcie ręki

Na stronie Shoplo znajdziesz wiele materiałów, które w łatwy sposób przedstawią funkcjonowanie sklepu i e-sprzedaży. Jeżeli szukasz platformy dysponującej szeregiem tutorialiShoplo jest właśnie dla Ciebie!

  • Szereg wtyczek

Od wtyczek usprawniających wysyłkę towarów po LiveChat. Istnieje mnóstwo dodatków do Shoplo które usprawnią Twoją prace w sklepie. Twoja sprzedaż również na tym zyska. Sklep nie tylko działa intuicyjnie ale wraz z odpowiednimi wtyczkami stanowi świetną bazę, która znacząco zwiększy na nim konwersję, oraz zwiększy zyski. Dodatki i wtyczki znajdziesz tutaj

  • Integracja z innymi platformami

Shoplo możesz zintegrować z Facebookiem, Instagramem czy Freshmailem. Dzięki temu szybko poszerzysz bazę swoich odbiorców. Szczególnie gdy zaimplementujesz dodatki, o których wspomnieliśmy w punkcie wyżej. Wtedy za pomocą jednego kliknięcia określisz dane do wysyłki paczki albo załatwisz wszelkie kwestie związane z księgowością czy magazynowaniem towaru. Wszystko, co najbardziej przydatne, jest w Twoim zasięgu!

  • Większa szansa na zdobycie partnerów biznesowych

Dbaj o klientów i konsekwentnie poszerzaj ofertę swojego sklepu a wkrótce otrzymasz wiele ofert współpracy. Z Shoplo to żaden problem! Pamiętaj, aby Twój sklep był dostępny dla szerokiego grona odbiorców. Dodanie języka obcego na stronę? Nie ma sprawy. Opracowanie kampanii z wykorzystaniem produktów na sklepie? To również nie problem. Dodatkowo Shoplo świetnie się prezentuje i przykuwa uwagę charakterystycznym designem. Powiedzenie „jak Cię widza tak Cię piszą” wciąż jest aktualne, a Shoplo świetnie sobie z nim radzi.

Podsumowując

Shoplo to idealne narzędzie dla osób rozpoczynających przygodę ze sprzedażą online. Intuicyjność, prosta obsługa oraz multum opcji pomagających w sprzedaży sprawiają, że Shoplo stało się niezwykle efektywnym narzędziem w sprzedaży! Jeżeli jesteś zainteresowany Shoplo ale nie masz czasu go prowadzić, zostaw to zadanie nam! Fachowo zajmiemy się Twoim sklepem, powiększając bazę klientów oraz dbając o sprzedaż! Sprawdź naszą ofertę!

Poleć znajomymEmail this to someoneShare on Facebook1Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page

Poczekaj! Mamy dla Ciebie coś więcej

Dołącz do grona naszych subskrybentów, zdobywaj przydatną wiedzę i efektywnie rozwijaj swój biznes!

Zostałeś pomyślnie zapisany! Sprawdź swojego maila, aby to potwierdzić.

Cześć! Mamy coś dla Ciebie

Cześć! Mamy coś dla Ciebie

Zyskaj przydatne wskazówki oraz inspirujące treści. Zapisz się na nasz newsletter i efektywnie rozwijaj swój biznes!

Zostałeś pomyślnie zapisany! Sprawdź swojego maila, aby to potwierdzić.