Kariera

Dołacz do naszego zespołu!

Strona główna » Kariera

Aktualnie poszukujemy osób do pracy na stanowiska:

Staż Marketing
Front-End Developer

Staż na stanowisku Młodszy Specjalista ds. Marketingu Internetowego

Miejsce pracy: Bydgoszcz, lecz nie wykluczamy pracy zdalnej i/lub współpracy na zasadzie partnerstwa biznesowego.

Wymagania:

  • zainteresowanie marketingiem (w tym B2C i B2B), psychologią konsumenta/użytkownika, social media, e-marketingiem
  • chęci do pracy i nauki oraz ciągłego samodoskonalenia się
  • komunikatywność i umiejętność pracy w grupie
  • samodzielność w działaniu, zaangażowanie i sumienność
  • umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów i zmysł analityczny
  • obsługa pakietu office oraz skuteczny research w internecie
  • lekkie pióro
  • status studenta (pożądane kierunki: humanistyczne, związane z reklamą i marketingiem)
  • znajomość filmu „The Internship” z 2013 r. (obowiązkowo!)

Zakres obowiązków:

  • aktywny udział w tworzeniu strategii marketingowej firmy i działań promocyjnych
  • wykorzystywanie narzędzi i programów do tworzenia, przeprowadzania i analizy działań marketingowych firmy
  • współprowadzenie firmowych kont na profilach społecznościowych
  • analizowanie zachowań użytkowników na stronach firmowych
  • pisanie tekstów reklamowych, promocyjnych, wpisów na bloga
  • śledzenie nowinek z zakresu social media i marketingu internetowego
  • opanowanie podstawowych umiejętności i wiedzy z zakresu obsługi programów graficznych i tworzenia materiałów promocyjnych

Oferujemy:

  • płatny staż przez okres 3 m-cy
  • jasną ścieżkę kariery po zakończeniu stażu
  • duże możliwości stałego zatrudnienia (umowa o pracę) po zakończeniu stażu z jasną ścieżką rozwoju
  • możliwość nauki nowych kompetencji, niezbędnych w prężnie rozwijającej się branży e-marketingu i IT
  • pracę z młodymi, energicznymi ludźmi
  • pracę w biurze w centrum Bydgoszczy, służbowy komputer i dobrą kawę ;)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Dołącz do naszego zespołu!

Jeśli ta oferta pracy jest stworzona dla Ciebie, wyślij nam swoje CV.

Front-End DeveloperFront End Developer praca w Sas Design Bydgoszcz

Miejsce pracy: Bydgoszcz, lecz nie wykluczamy pracy zdalnej.

Wymagania:

  • B. dobra znajomość HTML5 i CSS3
  • B. dobra znajomość JavaScript (w tym jQuery)
  • Znajomości standardów i problematyki kompatybilności kodu z różnymi przeglądarkami
  • B. dobra znajomość zagadnień związanych z Responsive Web Design
  • Znajomość obsługi Photoshop (na poziomie pozwalającym na kodowanie)
  • Znajomość systemu WordPress
  • Znajomość systemu PrestaShop
  • Angielski na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji
  • Mile widziana umiejętności swobodnego poruszania się w systemie Linux
  • Kreatywność i umiejętność twórczego rozwiązywania problemów
  • Samodzielność i nastawienie na realizację zadania
  • Umiejętność szybkiego wyszukiwania skutecznych rozwiązań
  • Poczucie humoru i przyjazne nastawienie do pracy :)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku poparte portfolio

  • Tworzenie szablonów HTML/CSS/JavaScript (jQuery) na podstawie dostarczonych szablonów graficznych w PSD
  • Przygotowywanie szablonów mailingowych na podstawie dostarczonych szablonów graficznych w PSD
  • Przygotowywanie landing page na podstawie dostarczonych szablonów graficznych w PSD
  • Integracja szablonów z systemami CMS (WordPress, PrestaShop i inne)
  • Bieżąca współpraca z grafikiem i programistą
  • Aktywny udział w spotkaniach projektowych
  • Raportowanie z postępów pracy
  • Śledzenie nowinek z branży i poszerzanie swoich umiejętności.

Oferujemy:

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego
  • Lokalizacja biura w centrum miasta
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dobrą kawę i wygodny fotel ;)