Strony internetowe

Strony wizytówki, CMSy, Serwisy internetowe, Landing Page

Strona główna » Strony internetowe

Prawie 60% Polaków regularnie korzysta z internetu.

Daj im się znaleźć!

Polepsz wizerunek swojej firmy i skróć kontakt z klientem.

lub dowiedz się więcej

Profesjonalne i nowoczesne rozwiązania internetowe

Strona internetowa kreuje wizerunek Twojej firmy w sieci. Badania „Rzetelność polskich firm okiem konsumenta” przeprowadzone przez Millward Brown SMG/KRC na zlecenie Rzetelnej Firmy wskazują, że około 81% respondentów sprawdza wiarygodność firmy właśnie w Interencie. To niezbędne narzędzie powinno być dopracowane w każdym szczególe i dopasowane do Twojej firmy. Dlatego projektowanie strony internetowej najlepiej zlecić profesjonalnej firmie. Nasza agencja tworzy tylko nowoczesne i skuteczne narzędzia, które pomagają naszym klientom zwiększać zyski!

12 miesięcy gwarancji

Zazwyczaj trudno sprawdzić, czy dana agencja faktycznie wykonuje profesjonalne strony internetowe. My, świadomi dobrej jakości naszych realizacji, gwarantujemy ich bezproblemowe działanie. Nasza roczna gwarancja ma być dla Ciebie potwierdzeniem, że otrzymujesz najlepszą jakość i zapewnieniem, że w przypadku jakichkolwiek problemów jesteśmy po to, aby niezwłocznie Ci pomóc.

Bądź dostępny wszędzie!

Strony internetowe tworzymy w technologii Resposive Web Design. RWD sprawi, że Twoja witryna będzie przystosowana zarówno do standardowych ekranów monitorów komputerowych, jak i do tabletów czy smartfonów. Dzięki temu klienci będą wygodnie przeglądać stronę Twojej firmy na dowolnym urządzeniu mobilnym, wszędzie, gdzie tylko zechcą!

One Page

Dla najmniejszych firm, ze stałą i nierozbudowaną ofertą, możemy przygotować stronę bez konkretnych zakładek. Oferta zawiera się wówczas na jednej długiej podstronie, której menu, prowadzi do odpowiedniej sekcji z danym opisem.

To rozwiązanie pozwala w prosty, ale i elegancki sposób, za pomocą niewielkiej ilości treści, przedstawić firmę i zaintrygować klienta, zapraszając go do kontaktu.

Wizytówka

Jeśli dysponujesz niedużym budżetem to rozwiązanie idealne dla Ciebie. Dzięki wizytówce pokażesz się w Internecie, przedstawisz ofertę firmy i zamieścisz dane kontaktowe. Twoja strona zostanie stworzona na przejrzystym układzie elementów, a nasi graficy dostosują jej wygląd do potrzeb Twojej firmy i specyfiki branży. Dane w wizytówce zmieniać może tylko osoba znająca język programowania, dlatego to rozwiązanie sprawdzi się przy stałej ofercie. Jeśli Twoja firma jest dynamiczna, lepsza będzie dla Ciebie kolejna opcja.

System zarządzania treścią – CMS

CMS to strony www z systemem zarządzania treścią. Jest to rozwiązanie idealne dla firm, które lubią niezależność. Dzięki CMS w łatwy i przystępny sposób Ty lub Twój personel będziecie mogli zarządzać treściami na stronie internetowej firmy bez potrzeby wzywania fachowców. Z panelu administratora samodzielnie dodasz zdjęcia, cenniki, teksty czy nowe podstrony. Obsługa panelu jest prosta i intuicyjna. Idywidualną szatę graficzną projektujemy zgodnie z zasadami web usability. Sprawia to, że użytkownicy będą z chęcią i przyjemnością wędrować po Twojej stronie internetowej.

Landing page

Zwiększ skuteczność swoich kampanii reklamowych i działań promocyjnych w Internecie. Landing page to inaczej strona docelowa, której zadaniem jest zachęcić użytkownika do wykonania określonej czynności – kupna konkretnego produktu, pobrania bonu rabatowego, zapisania się do newslettera itp. Jak to osiągnąć? Poprzez układ strony, grafikę i treści skrojone na miarę potencjalnego klienta. Jest to znakomite narzędzie zwiększające konwersję przy kampaniach e-marketingowych.

Masz pytania lub potrzebujesz darmowej wyceny swojej strony?

Magda z chęcią Ci pomoże!

Lub zadzwoń: +48 889 108 724

W godź: 8-16 możesz także skontaktować się z nami za pomocą Chatu On-line, gdzie otrzymasz natychmiastową odpowiedź.