O nas

Mały zespół, wielkie cele.

Design. Nowe technologie. E-marketing.

Jesteśmy zgranym zespołem, uwielbiającym nowinki internetowe i design na światowym poziomie. Codziennie przeczesujemy czeluście sieci internetowej w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań dla klientów biznesowych i weny do realizacji nietuzinkowych projektów. Do każdego zlecenia podchodzimy z maksymalnym zaangażowaniem naszych sił twórczych i profesjonalizmem, czerpanym z wiedzy oraz doświadczenia.

Jesteśmy otwarci na świat, ludzi i ich przedsięwzięcia. Uwielbiamy “duże” tematy. Realizacja trudnych i wymagających zleceń dodaje nam impuls do pogłębiania wiedzy i rozszerzania spektrum swoich umiejętności. Internet i design daje nieograniczone możliwości, a jedyną barierą twórczą są granice ludzkiej wyobraźni. Nasza firma dzień po dniu stara się przekraczać ją o kolejne centymetry, by wciąż się doskonalić.

Wraz z nami rozwija się nasza oferta. Dlatego dziś jesteśmy w stanie kompleksowo zająć się każdą firmą czy marką – od stworzenia profesjonalnego logo i materiałów promocyjnych, poprzez nowoczesną stronę/sklep internetowy, a na skutecznym e-marketingu kończąc.

Jeśli chcesz nas lepiej poznać przed lub w trakcie współpracy, zapraszamy do naszego biura. Z chęcią napijemy się z Tobą kawy i porozmawiamy o Wielkim Sukcesie, który razem możemy osiągnąć.

Współpraca z nami

Jesteś zainteresowany współpracą z naszym zespołem? Umówmy się na spotkanie, aby porozmawiać o szczegółach.

Interesuje Cię proces realizacji dla Twojego zlecenia?

Zapoznaj się z naszym procesem twórczym, jaki przechodzi Twoje zamówienie. Będziemy na bieżąco informować Cię na którym etapie jesteś, abyś mógł swobodnie odnaleźć się podczas realizacji Twojego projektu. Zobacz jak działamy.

Twoja idea
Specyfikacja
Umowa
Projektowanie
Wdrożenie
Start i wsparcie
Twoja idea

ideaPowiedz nam, czego potrzebujesz?

Każdy projekt, bez względu na rodzaj usługi, zaczynamy od zapoznania się z potrzebami klienta. Jest to niezbędne, by nasza współpraca zaowocowała zyskami dla Twojej firmy.

By ułatwić tę część kontaktu stworzyliśmy grupę Projekt Planerów, które są zbiorem pomocnych pytań. Dzięki różnemu poziomowi szczegółowości, pomogą one sprecyzować Tobie własne potrzeby, a nam przygotować ofertę uszytą na miarę Twoich wymagań.

Powiedz nam czego potrzebujesz, a my to wykonamy.

Specyfikacja

specyfikacjaSpecyfikacja i negocjacje.

Na podstawie wypełnionych przez Ciebie formularzy stworzymy wstępną specyfikację projektu. Sama specyfikacja nie jest jeszcze w żaden sposób obligująca. Dopiero po jej zaakceptowaniu przystąpimy do wyceny. Usługi związane z procesem kreacji są trudne do jednoznacznego wycenienia, dlatego zawsze podchodzimy indywidualnie do każdego zlecenia. Po negocjacjach, stworzeniu ostatecznej wersji specyfikacji oraz uzgodnieniu terminu realizacji, przystępujemy do następnego etapu – umowy.

Umowa

umowaPodpisanie umowy i czas na… Rock’n’Roll!

Umowa to już papierkologiczna formalność, byśmy mogli zacząć burzliwy proces kreacji. Nasze doświadczenie pokazuje, że praca nad projektem wspólnie z klientem to prawdziwa petarda ;) Nie zwlekając dłużej przechodzimy do następnego etapu. Czas na rock’n’roll!

Projektowanie

proces-tworczy-projektowaniePierwsze projekty i poprawki

Na tym etapie szukamy inspiracji i zabieramy się do pracy. Prześlemy do Ciebie naszą koncepcję stworzoną na podstawie wytycznych, które otrzymaliśmy. Wyszlifowanie ostatecznego projektu to żmudna praca. To tutaj czeka nas dopracowywanie szczegółów graficznych i użyteczności projektu, zgodnie ze zgłaszanymi na bieżąco poprawkami.

Wdrożenie

wdrozenieWdrożenia i testy

W przypadku większych projektów (np. serwisów) ten etap może zająć nawet kilka tygodni. Mimo to, nasz zespół dołoży wszelkich starań, aby projekt, nad którym pracujemy dla Ciebie, był niezawodny, nowoczesny i dostosowany do najnowszych technologii istniejących na rynku. Stawiamy na użyteczność i intuicyjną obsługę, a to wszystko w modnym opakowaniu graficznym ;)

Start i wsparcie

uruchomienieUruchomienie i wsparcie techniczne

Jeśli wszystko to, co dla Ciebie zrobiliśmy, będzie współgrało z Twoją pierwotną wizją, dla nas to wyraźny sygnał, aby Twój projekt wystartował pełną parą. Nauczymy Cię korzystać z panelu administracyjnego strony/sklepu oraz będziemy służyć radą zupełnie za darmo przez pierwszy miesiąc działania strony! Dostarczymy zamówione projekty, logo z księgą znaku czy gotowe już materiały firmowe.

Zaufali nami

Referencje

Nietypowe zlecenie?

Nieustannie śledzimy sytuację na rynku i uwielbiamy wyzwania, pasjonują nas nowe technologie, dlatego zajmiemy się tym z nieskrywaną przyjemnością!