Strony internetowe

Strony wizytówki, CMSy, Serwisy internetowe, Landing Page

Strona główna » Strony internetowe

Prawie 60% Polaków regularnie korzysta z internetu.

Daj im się znaleźć!

Polepsz wizerunek swojej firmy i skróć kontakt z klientem.

lub dowiedz się więcej

Profesjonalne i nowoczesne rozwiązania internetowe

Strona internetowa kreuje wizerunek Twojej firmy w sieci. Badania „Rzetelność polskich firm okiem konsumenta” przeprowadzone przez Millward Brown SMG/KRC na zlecenie Rzetelnej Firmy wskazują, że około 81% respondentów sprawdza wiarygodność firmy właśnie w Interencie. To niezbędne narzędzie powinno być dopracowane w każdym szczególe i dopasowane do Twojej firmy. Dlatego projektowanie strony internetowej najlepiej zlecić profesjonalnej firmie. Nasza agencja tworzy tylko nowoczesne i skuteczne narzędzia, które pomagają naszym klientom zwiększać zyski!

Bądź dostępny wszędzie!

Strony internetowe tworzymy w technologii Resposive Web Design. RWD sprawi, że Twoja witryna będzie przystosowana zarówno do standardowych ekranów monitorów komputerowych, jak i do tabletów czy smartfonów. Dzięki temu klienci będą wygodnie przeglądać stronę Twojej firmy na dowolnym urządzeniu mobilnym, wszędzie, gdzie tylko zechcą!

One Page

Dla najmniejszych firm, ze stałą i nierozbudowaną ofertą, możemy przygotować stronę bez konkretnych zakładek. Oferta zawiera się wówczas na jednej długiej podstronie, której menu, prowadzi do odpowiedniej sekcji z danym opisem.

To rozwiązanie pozwala w prosty, ale i elegancki sposób, za pomocą niewielkiej ilości treści, przedstawić firmę i zaintrygować klienta, zapraszając go do kontaktu.

Wizytówka

Jeśli dysponujesz niedużym budżetem to rozwiązanie idealne dla Ciebie. Dzięki wizytówce pokażesz się w Internecie, przedstawisz ofertę firmy i zamieścisz dane kontaktowe. Twoja strona zostanie stworzona na przejrzystym układzie elementów, a nasi graficy dostosują jej wygląd do potrzeb Twojej firmy i specyfiki branży. Dane w wizytówce zmieniać może tylko osoba znająca język programowania, dlatego to rozwiązanie sprawdzi się przy stałej ofercie. Jeśli Twoja firma jest dynamiczna, lepsza będzie dla Ciebie kolejna opcja.

System zarządzania treścią – CMS

CMS to strony www z systemem zarządzania treścią. Jest to rozwiązanie idealne dla firm, które lubią niezależność. Dzięki CMS w łatwy i przystępny sposób Ty lub Twój personel będziecie mogli zarządzać treściami na stronie internetowej firmy bez potrzeby wzywania fachowców. Z panelu administratora samodzielnie dodasz zdjęcia, cenniki, teksty czy nowe podstrony. Obsługa panelu jest prosta i intuicyjna. Idywidualną szatę graficzną projektujemy zgodnie z zasadami web usability. Sprawia to, że użytkownicy będą z chęcią i przyjemnością wędrować po Twojej stronie internetowej.

Landing page

Zwiększ skuteczność swoich kampanii reklamowych i działań promocyjnych w Internecie. Landing page to inaczej strona docelowa, której zadaniem jest zachęcić użytkownika do wykonania określonej czynności – kupna konkretnego produktu, pobrania bonu rabatowego, zapisania się do newslettera itp. Jak to osiągnąć? Poprzez układ strony, grafikę i treści skrojone na miarę potencjalnego klienta. Jest to znakomite narzędzie zwiększające konwersję przy kampaniach e-marketingowych.

Masz pytania lub potrzebujesz darmowej wyceny swojej strony?

Nasz specjalista z chęcią Ci pomoże!

Odpowiedź na zapytania może zająć od 24 do 48h