Internetowa wizytówka

Najprostszy sposób na zaistnienie w sieci

Strona główna » Strony internetowe » Internetowa wizytówka

Nie można znaleźć Twojej firmy w Internecie? Zmień to!

Strona wizytówka jest idealna dla małych i średnich przedsiębiorstw. Zawiera wszystko, co potrzebne do pełnej prezentacji firmy.

Za pomocą wizytówki w prosty i atrakcyjny sposób przedstawisz swoją firmę i ofertę. To tańsze i skuteczne rozwiązanie dla małych i średnich firm, które dysponują mniejszym budżetem i nie potrzebują częstych edycji strony.

Prostota i oszczędność dla mniejszych firm, w skutecznej i atrakcyjnej formie.

Zobacz z czego będzie się składała Twoja internetowa wizytówka:

Strona główna
O firmie
Oferta
Galeria i referencje
Kontakt
Social media
Strona główna

Strona główna

Według badań użytkownik w ciągu 2 sekund od wejścia na stronę decyduje, czy ma ochotę na niej zostać czy nie. Oznacza to, że już na stronie głównej trzeba przekonać potencjalnego klienta, że dobrze trafił. Umożliwi to dynamiczny slajder, na którym można przedstawić ofertę firmy, najlepsze produkty czy rabaty i promocje. Dodatkowo, czytelna architektura treści sprawi, że użytkownik będzie poruszał się po stronie zgodnie z wytyczonymi ścieżkami.

O firmie

O firmie

Klienci chcą często poznać firmę, z którą mają rozpocząć współprace. W tym miejscu możesz przekonać ich, że to właśnie Ty i Twoi pracownicy zasługujecie na jego zaufanie. Ta podstrona ma wielkie znaczenia dla wielu firm. Wykonamy ją tak, aby potwierdzała Twoją wartość.

Oferta

Oferta

To od Ciebie zależy w jaki sposób przedstawisz swoją ofertę. Możesz zamieścić cenniki i pakiety, przedstawić produkty czy usługi za pomocą krótkiego opisu i zdjęcia, albo tylko wypisać od myślników czym zajmuje się Twoja firma. Układ strony pozawala na dowolną z opcji, które podsunie Ci kreatywność.

Galeria i referencje

Galeria zdjęć lub referencje

Chcesz pokazać potencjalnym klientom dotychczas wykonane prace lub umieść opinie zadowolonych klientów? Świetny pomysł! Wielu użytkowników Internetu w znacznym stopniu opiera swoje decyzje na opiniach innych i sprawdzeniu umiejętności za pomocą realizacji.

Kontakt

Kontakt

To tu zamieścimy wszelkie dane kontaktowe do Twojej firmy – adresy oddziałów, godziny otwarcia, telefony itp.

Ponadto zamieszczony na tej podstronie formularz kontaktowypozwoli Twoim obecnym i potencjalnym klientom w błyskawiczny sposób zadać pytanie ofertowe czy wysłać wiadomość o dowolnej treści, która pojawi się bezpośrednio na wybranym przez Ciebie mailu.

Social media
Prowadzisz firmowy fanpage na Facebooku? A może komunikujesz się z klientami za pomocą Google+, Twittera lub Instagrama?

U nas Facebookowy likebox to standard. Za jego pomocą umożliwisz klientom polubienie swojej strony oraz pokażesz ilu masz fanów. Możesz też zamówić zainstalowanie innych linków społecznościowych.

Projekt graficzny

W przypadku absolutnie wszystkich stron naszych klientów, projekt graficzny opieramy w całości na własnej pracy. Nie wykorzystujemy szablonów i nie powielamy własnych projektów. Tworzymy dla każdego klienta indywidualną, dostosowaną do profilu firmy i jej celów marketingowych, grafikę.

Responsive Web Design

Badania pokazują, że coraz większa rzesza użytkowników Internetu korzysta z niego na tabletach i smartphonach. Wychodząc naprzeciw ich potrzebom, a również przedsiębiorców, którzy chcą być łatwo znajdywani w Internecie, jesteśmy w stanie tak stworzyć stronę Twojej firmy by wyświetlała się poprawnie bez względu na wielkość ekranu.

Liczby nie kłamią

 * wg. raportu statystycznego GUS

Dlatego bez względu na to czy Twoje przedsiębiorstwo zajmuje się sprzedażą towarów czy usług, pracuje w sektorze B2C czy B2B, strona internetowa to praktycznie konieczność.

Zobacz niektóre z naszych realizacji:

Zamów swoją internetową wizytówkę.

Zaistniej w sieci jak profesjonalista i pozwól się odnaleźć potencjalnym klientom.

Cennik strona internetowa wizytówka

Widoczne powyżej ceny są wartości netto, należy do nich doliczyć 23% podatku VAT.

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

Napisz do nas, postaramy się pomóc w wyborze pakietu. Stwórzmy razem Twoją nową stronę wizytówkę :)