CMS WordPress

Strony z systemem zarządzania treścią

Nowoczesny i przyjazny w obsłudze CMS

W życiu, biznesie i Intrenecie wszystko jest zmienne. Twoja firma zmienia się, rozwija przyjmuje nowych pracowników? – Potrzebujesz strony, która będzie za nią nadążała!
CMS umożliwia Ci dokonywanie zmian na stronie w łatwy sposób. Dzięki panelowi administracyjnemu w dowolnej chwili samodzielnie zmienisz swoje zdjęcia, dodasz ofertę, przedstawisz najnowsze projekty oraz doradzisz klientom na firmowym blogu.

Strona internetowa z systemem CMS rozwija się wraz z potrzebami Twojej firmy.

WordPress

Nasza agencja tworzy strony internetowe na otwartym oprogramowaniu WordPress, dzięki czemu mają one wszystko, czego tylko może potrzebować nowoczesne przedsiębiorstwo.
System WordPress to jedno z najlepszych oprogramowań CMS udostępnionych na rynku. Wielu programistów rozwija i kontroluje ten system, dlatego mamy pewność, że jest sprawdzony i skuteczny. Znamy go od lat, wiemy czego możemy oczekiwać i bez wahania polecamy go naszym klientom.

Funkcje i możliwości naszego systemu zarządzania treścią, które pomogą Ci w skutecznym prowadzeniu witryny.

Edycja treści
Firmowy blog
Interakcja z użytkownikiem
Modułowa struktura
E-marketing
Edycja treści
pencilTreści – możesz łatwo dodać i edytować każdą treść na stronie oraz uzupełniać ją zdjęciami czy grafikami, za pomocą systemu WYSIWYG (What You See Is What You Get) podobnego do Microsoft Word. Dzięki tej możliwości Twoi klienci będą na bieżąco z promocjami i rabatami.

photographyDodawanie i edycja zdjęć, plików i wideo – biblioteka mediów, dzięki której nie ma konieczności przechowywania zdjęć czy dokumentów na dysku, a wszystko zostaje w systemie. Pliki do biblioteki mediów możesz dodawać w prostu sposób, poprzez przesunięcie pliku.

photography-cameraDodawanie i edycja galerii zdjęć lub portfolio – galeria oparta na kategoriach lub ułożona tematycznie, z możliwością sortowania przez użytkownika, aby łatwiej było odnaleźć odpowiednie zdjęcie.

serverDodawanie i edycja menu – istnieje możliwość łatwego dodawania nowych podstron,  a także edycja aktualnych, dodawanie linków zewnętrznych, jak i możliwość tworzenia nieskończonej ilości menu pobocznych, możliwych do wstawienia w widgetach.

windowSystem drag & drop – inaczej „przeciągnij i upuść”. Dzięki niemu w bardzo łatwy i obrazowy sposób możesz stworzyć układ elementów podstrony, umieścisz box treści, galerii czy slider.

man-userZarządzanie użytkownikami (administratorami) – moduł ten daje możliwość tworzenia kont administratorów oraz edycję praw i możliwości, jakie będą oni posiadać po zalogowaniu się do panelu administracyjnego strony. System zapewnia dostęp do panelu administratora nieograniczonej ilości pracowników, którzy mogą pracować, równocześnie zarządzając stroną.

Firmowy blog

newsBlog lub system aktualności – dodawanie wpisów i/lub aktualności oraz prowadzenie bloga na stronie wzmaga ruch użytkowników.

tagTworzenie i zarządzanie kategoriami wpisów – podział na kategorie ułatwi czytelnikowi odbiór treści na stronie i wyszukiwanie interesujących go informacji.

commentSystem komentarzy – system komentarzy pozwoli na dyskusje pod wybranymi wpisami lub podstronami, dając możliwość wypowiedzi odwiedzającym użytkownikom. Z łatwością będziesz czuwać nad poziomem dyskusji z panelu administratora.

refreshSortowanie wpisów – wg. autorów, daty, kategorii, tagów.

Interakcja z użytkownikiem

commentSystem komentarzy – daje możliwość aktywnego dyskutowania z użytkownikami. Komentarze mogą być włączone pod dowolnie wybraną stroną, podstroną czy wpisem.

shieldAntyspam – możliwość komentarzy kusi spamerów, dlatego wychodzimy naprzeciw takim działaniom i dodajmy ochronę, która zapewni bezpieczeństwo oraz wiarygodność strony.

magnifying-glassWyszukiwarka treści – zaawansowana wyszukiwarka treści, plików czy wpisów na stronie, pozwalająca użytkownikowi w łatwy i szybki sposób dotrzeć do interesujących go informacji.

envelopeFormularz kontaktowy – dajemy możliwość tworzenia niezliczonej ilości formularzy kontaktowych, przydatnych dla specyficznych form zamówienia czy prostego kontaktu z użytkownikiem.

pushpin-1Mapa Google – moduł umożliwiający dodawanie do strony mapy Google, na podstronie lub wpisie, z dowolną lokalizacją o dowolnych rozmiarach.

Modułowa struktura

windowSystem widgetów – daje możliwość dodawania do wybranych stref strony odpowiednich modułów i funkcji, jak np własne menu, archiwum wiadomości czy np. wyszukiwarkę treści, istnieje również możliwość zmiany kolejności w ustawieniu widgetów.

clipShortcodes – pod tą dziwną nazwą kryje się potężne narzędzie do profesjonalnej edycji treści na stronie. Shortcodes to nic innego jak specyficzne znaczniki. Umieszczając je na stronie dostajemy możliwość dodawania takich elementów jak przyciski, kolumny, rozwijane treści, zakładki oraz slajder zdjęć, a wszystko to z poziomu edytora treści.

globe-1Moduł wielojęzyczny – idealny dla osób, które potrzebują dotrzeć do użytkowników z całego świata.

iphoneWersja mobilna panelu administratora – panel administratora może mieć swoją mobilną wersję, dzięki czemu treści będzie można dodawać nawet na smartphonie, w dowolnym miejscu i czasie.

hard-diskBackup – w razie pomyłki czy awarii, zawsze można wrócić to wersji strony sprzed pojawienia się problemu. System co jakiś czas, sam zapisuje zmiany, tak by nic nie zostało stracone.

E-marketing

shareE-marketing – CMS to świetne narzędzie e-marketingowe. Dzięki częstym zmianom i nowym treściom na stronie możesz w prosty sposób zachęcić odbiorców (potencjalnych klientów) do interakcji oraz wzbudzić ich zaufanie do Twojej marki.

windowEfektowny slajder – oparty o najnowsze technologie, modny slajder daje możliwość prezentacji oferty lub zdjęć na stronie głównej czy podstronie, czyniąc stronę bardziej dynamiczną i interesującą.

clipboardStatystyki Google Analytics – wraz ze startem strony, podłączamy ją do specjalnej platformy Google, która analizuje ruch na danej stronie i pozwali Ci na odczyt danych i tworzenie zestawień statystycznych.

opened-envelopeNewsletter – zintegrowany z darmowym lub płatnym kontem w serwisie MailChimp czy FreshMail.

globe-2SEO – dzięki modułowi odpowiedzialnemu za SEO, w prosty sposób wspomożesz pozycjonowanie swojej strony internetowej.

Projekt graficzny

Projekty graficzne tworzone przez naszych specjalistów, nie opierają się na szablonach. Tworzone są od podstaw, z zastosowaniem zasad User Experience i w pełnej zgodności z identyfikacją wizualną firmy. Dzięki temu możemy zapewnić, że projektowane u nas strony są atrakcyjne graficznie, użyteczne dla końcowego odbiorcy i niepowtarzalne.
Z nami możesz mieć pewność, że design strony będzie wykonany tak, by przyniósł jak największe korzyści Twojej firmie.

Jeśli potrzebujesz sklepu i strony internetowej zobacz również co oferuje wykorzystywany przez nas system e-commerce.

szkolenie-i-wsparcie-techniczneSzkolenie i wsparcie techniczne

Martwisz się, że prowadzenie takiej strony jest zbyt trudne? Bez obaw, zanim puścimy Ciebie i Twoją firmę w gąszcz sieci internetowej, przeszkolimy Ciebie lub wybranego przez Ciebie pracownika z obsługi panelu CMS. Dodatkowo służymy radą i pomocą przez pierwszy miesiąc od wystartowania strony. Z nami poznasz wszystkie potrzebne funkcje systemu.

Zobacz niektóre z naszych realizacji:

Nie zwlekaj dłużej, zamów stronę internetową Twojej firmy.

Wypełnij Projekt Planer, byśmy mogli wycenić zlecenie zgodnie z Twoimi potrzebami lub zadzwoń do nas i umów się na spotkanie.