Niewieścin

Sklep internetowy, system zamawiania żywności, opracowanie graficzne, reklama AdWords

Wykonanie sklepu internetowego
Tworzenie sklepu było wymagającym w wykonaniu przedsięwzięciem. Dużo czasu poświęciliśmy profesjonalnej oprawie graficznej, która zdobi stronę. Wprowadziliśmy także rozbudowaną funkcjonalność pozwalającą na zamawianie świeżych produktów do klienta.
Jak to działa?
Nasz system zamawiania podzielony jest na 6 przejrzystych etapów, które pozwalają bezproblemowo i na czas zamówić klientowi dowolny asortyment marki Niewieścin z dowozem pod drzwi.
Opracowanie graficzne
Przygotowaliśmy profesjonalną grafikę, która świetnie wpisuje się w charakter produktów. Opracowaliśmy budzącą apetyt oprawę na stronę, zachęcającą odbiorcę do skorzystania z usług firmy.
Sporo czasu poświęciliśmy na dopieszczenie wszelkich detali.
Reklama AdWords
Kampania reklamowa dla sklepu internetowego Niewieścin była nie lada wyzwaniem. Naszym zadaniem było doprowadzenie ruchu do sklepu i uzyskanie jak najlepszych wyników sprzedażowych. Jednak bardzo zawężony obszar dostaw oraz małe zaufanie konsumentów do zakupów spożywczych online, bardzo utrudniały nam zadanie. By osiągnąć zamierzone wyniki musieliśmy wzbudzić w lokalnej społeczności potrzebę i chęć kupowania produktów spożywczych o tak krótkiej trwałości przez internet.

Postawiliśmy na reklamę w Google Display Network nastawioną na pozycjonowanie brandu Niewieścin, który jest już znany lokalnej społeczności - ale jedynie ze sklepów stacjonarnych - oraz samej idei kupowania wędlin przez internet. Komunikat reklamowy został tak przygotowany, że klienci nie mogli oprzeć się klikaniu ;) Był na tyle trafny, że średni poziom współczynnika odrzuceń to 1,2%! Przez cały okres trwania kampanii udało nam się pozyskać lojalnych klientów, którzy systematycznie ponawiają zakupy w e-sklepie Niewieścin.
Pełna responsywność strony
Strona sklepu posiada pełną responsywność. Dzięki temu klienci zainteresowani świeżymi wędlinami mogą zamówić je z każdego miejsca, w którym się znajdują.
Modern Classic Home
Mori Lee

Podoba Ci się to co widzisz?

Już dziś zamów swój sklep internetowy. Zapraszamy na darmową konsultację.