3 ciekawe projekty stron www

Potrzebujesz inspiracji? Sprawdź ciekawe projekty stron www, które urzekają atrakcyjnym wyglądem, przejrzystą prostotą czy funkcjonalnością.

projekty stron www

Historia piłki nożnej

Nawet jeśli nie należysz do grona fanów piłki nożnej,  z pewnością dotarły do ciebie wieści o trwającym mundialu. Nawiązując do aktualnych wydarzeń, postanowiłam pokazać Ci ciekawą witrynę. Mimo że strona jest w duńskiej wersji językowej, łatwo domyślić się, czemu jest ona poświęcona – historii oraz ewolucji piłki, przeznaczonej do futbolu. Witrynę charakteryzuje prostota i czytelność, które zachęcają odbiorców, do zapoznania się z tematem.

projekty stron www

Hotel Europejski

Kolejnym projektem obok, którego nie mogłam przejść obojętnie, jest strona hotelu Europejski. Jej twórcy trafnie skupili się na największym atucie miejsca, czyli architekturze budynku. Strona główna stylizowana jest na starą pocztówkę i choć w pierwszym momencie może się wydawać, że nie ma nam do zaoferowania nic nadzwyczajnego – wystarczy scrollować, aby zobaczyć kolejne atuty. Twórcy zadali sobie sporo trudu, aby stworzyć interaktywną mapę, która nie tylko jasno pokaże nam, gdzie znajduję się hotel, ale również zilustruję jego mocny punkt – lokalizacje. Hotel znajduje się w samym sercu warszawskiej starówki, a więc blisko do wielu atrakcji oraz miejsc spotkań biznesowych.

projekty stron www

Ciekawy przypadek Benjamina Buttona

Oglądałeś Ciekawy przypadek Benjamina Buttona? Ekranizacja noweli Francisa Scotta Fitzgeralda zdobyła wiele laurów oraz nominacji do takich nagród, jak Złoty Glob czy Oscar. Ale nie na samym filmie chcę się dzisiaj skupić, a na stronie poświęconej twórcy tej historii. Moim zdaniem, tak oryginalny i fajnie zrealizowany pomysł na promocję twórczości Francisa Scotta Fitzgeralda ma szansę przyciągnąć wiele osób, które wcześniej nie zagłębiały się w dorobek twórczy pisarza. Sam się przekonaj – zajrzyj na stronę i poznaj historię Benjamina Buttona.

projekty stron www

Już wiesz, które projekty stron www nas inspirują. Na Ciebie działają podobnie? W Twojej wyobraźni zrodził się pomysł na własną witrynę? Skontaktuj się z nami, pomożemy Ci zrealizować stronę, która będzie jednocześnie estetyczna i skutecznie przyciągnie uwagę odbiorców, jak i funkcjonalna.