5 lifehacków Shoplo

Ostatnio opisywaliśmy wam 5 rzeczy, których nie wiedzieliście o Shoplo. Dziś poznacie 5 lifehacków, które na pewno pomogą wam w pracy nad waszym sklepem!

Dodawanie osobnego zdjęcia do różnych wariantów jednego produktu

Sprzedajesz produkt np. w różnych odmianach kolorystycznych i do każdego z nich potrzebujesz osobnego zdjęcia? W Shoplo to nie problem! W panelu wprowadź najpierw produkt, parametry i warianty a na koniec zdjęcia. Teraz wystarczy tylko dopasować zdjęcia do danych wariantów i gotowe!

BIONETTAW Shoplo dodawanie zdjęć do różnych wariantów jednego produktu jest niezwykle łatwe

Ustawianie promocji dla jednego produktu lub całej grupy

Jeżeli chcesz ustawić promocję na produkt lub całą kategorię, wystarczy że w panelu Shoplo wejdziesz w zakładkę marketing, tam wybierasz dział promocje, a następnie dodaj promocje. W nowym oknie ustalasz jakie produkty mają być objęte promocją, do kiedy ma ona trwać itd.

Automatyczne wysyłanie maili do klientów

Nowy klient kupił Twój produkt? Podziękuj mu za to miłym mailem, w którym dodasz informację o newsletterze oraz nadchodzących promocjach lub rabatach na resztę produktów! Potrzebna będzie Ci do tego ta wtyczka. Dzięki niej możesz wysłać również sam newsletter. Jeżeli nie masz czasu przygotować takiego maila wraz z profesjonalnym projektem graficznym, możesz się zwrócić z tym do nas! Nie dość, że wdrożymy odpowiednią treść to dodatkowo ubierzemy ją w świetną grafikę, które wyślemy do Twoich klientów.

Utworzenie kodu rabatowego z ceną minimalną

Chcesz zrobić drobny prezent swoim klientom? Podaruj im kupon rabatowy za duże zakupy w Twoim sklepie! Wystarczy, że w panelu Shoplo wejdziesz w zakładkę marketing, kupony rabatowe, a następnie dodaj kupon rabatowy. W nowym oknie wygenerujesz kod kuponu rabatowego, okres jego ważności oraz zaznaczysz, powyżej jakiej wartości koszyka będzie obowiązywał rabat.

Shoplo222

Dodawanie kuponów rabatowych w Shoplo przebiega bardzo sprawnie i bezproblemowo

Sprzedawanie Gift cardów (wtyczka)

Dzięki tej wtyczce będziesz mógł tworzyć i sprzedawać klientom karty podarunkowe! Działanie na dodatku jest bardzo intuicyjne i nie wymaga wielu trudności (instrukcje znajdziesz w opisie wtyczki), Gift Card na pewno pomoże Ci podnieść słupki sprzedaży, szczególnie w święta! W końcu karty podarunkowe stanowią świetny pomysł na prezent!

Podsumowując

Oto lista naszych lifehacków, które pomogą Ci w pracy przy Shoplo. Mamy nadzieję, że dzięki naszej liście znacznie zwiększysz sprzedaż w swoim sklepie i ułatwisz sobie obsługę na platformie!

Tags: