Inspirujące konta na Instagramie

Jeśli myślisz, że Instagram to tylko zdjęcia, tego, co ląduje na naszych talerzach, selfies i wspomnienia z imprez to poniekąd masz rację. Jest tego całkiem sporo. Jednak to nie wszytko. Jest na nim również mnóstwo pomysłowo prowadzonych profili.

konta na instagramie

Niektóre z nich należą do pasjonatów rozmaitych dziedzin, są też i takie, które reprezentują marki w ciekawy, kreatywny sposób. Zainspiruj się i wykorzystaj nowe pomysły do prowadzenia profilu własnego biznesu, który zostanie zapamiętany dzięki oryginalnej formie.

Inspirujące konta na Instagramie

Kolorowo i smacznie

Ostrzegam – po wejściu na profil vickiee_yo możesz się spodziewać, że Twój żołądek zacznie burczeć, domagając się, aby wylądowało w nim coś pysznego. To profil, z którego cukiernicy oraz inne osoby związane z branżą gastronomiczną mogą czerpać inspiracje. Jest na nim kolorowo i spójnie, a śliczne zdjęcia smakołyków pobudzają apetyt i motywują do tego, aby przeskoczyć na stronę autorki i dowiedzieć się więcej o jej wypiekach.

konta na instagramie

Apetyczne inspiracje

Pozostając w branży gastronomicznej, chcę pokazać Ci kolejne inspirujące konto na Instagramie – autorów przede wszystkim podziwiam za konsekwencje. To świetny przykład na to, jak można prowadzić profil, nie pokazując swoim obserwatorom non stop zdjęć wyłącznie produktów, które chcemy sprzedać. Konto należy do Reynolds Kitchens – producenta akcesoriów przydatnych podczas gotowania. Osoby zajmujące się promowaniem tej marki na Instagramie przede wszystkim inspirują odbiorców, podpowiadając im smaczne przepisy, które przy okazji można łatwiej zrealizować z pomocą produktów marki. To, co dodatkowo wyróżnia profil – to spójne fotografie, które tworzą jeden wielki, apetycznie zastawiony stół.

Natchnienie dla branży kreatywnej

Instagram to również miejsce, na którym doskonale odnajdują się wszelkiej maści artyści. Jeśli w swojej firmie zatrudniasz grafika, koniecznie podeślij mu to konto. Na typographyinspired znajdziesz mnóstwo projektów typograficznych, należących do różnych twórców.

konta na instagramie

Kreatywna zabawa z Play-Doh

Kojarzysz markę Play-Doh? Jeśli sam działasz w branży zabawek dla dzieci – to powinieneś, ponieważ można się od niej wiele nauczyć. Jeśli natomiast jej nie znasz – to myślę, że teraz, zapadnie Ci w pamięć. Osoby zajmujące się Instagramem marki świetnie wykorzystują jej potencjał. Pokazują, jak w kreatywny i zabawny sposób można wykorzystać ich produkty. Profil jest pełen kolorów i inspiracji.

konta na instagramie

A Ty masz jakieś konta na Instagramie, które chętnie obserwujesz, ponieważ dostarczają Ci inspiracji? Jeśli, tak – podziel się nimi w komentarzu ;-)