Stwórz własny szablon sklepu w Shoplo!

Wielu właścicieli pragnie wyróżnić swój e-sklep za pomocą własnych szablonów. Stawiając na oryginalność, zwiększają szanse na zapamiętanie ich marki. Jeszcze do niedawna zadanie to było utrudnione, lecz dziś jest banalnie proste. Wystarczy kreator szablonów Shoplo!

Kiedyś budowa nowego szablonu od podstaw była skomplikowana. Bez odpowiedniego zaplecza specjalistów, wiedzy technicznej oraz dokładnych wytycznych trudno było cokolwiek zdziałać. Dziś nie stanowi to problemu! Całą pracę wykona kreator szablonów Shoplo!

Jak działa kreator szablonów?

Tworzenie e-sklepu jeszcze nigdy nie było tak proste! Kreator oferuje setki elementów, które pomogą stworzyć Twoją własną koncepcję e-sklepu. Wybierz, jak mają wyglądać twoje bannery lub siatki produktów. Zdecyduj, gdzie pojawi się pole z zapisem na newsletter a gdzie dane kontaktowe. Z pomocą kreatora, nie stanowi to większego problemu! Każdy niezbędny element sklepu możesz stworzyć według własnego pomysłu! Kreator Shoplo jest tak zbudowany, aby można było z niego korzystać bez większych problemów. Wykorzystanie w tym celu techniki drag & drop było idealnym wyborem. Najważniejsze, aby każdy mógł zbudować swój sklep w jak najbardziej intuicyjny sposób!

Kreator szablonów dla wszystkich!

Największą zaletą kreatora jest jego prostota obsługi. Dzięki niej każdy może zbudować swój szablon od podstaw! Oszczędzając czas i energię samodzielnie skorzystasz z gotowych elementów, z których zbudujesz swój wymarzony sklep. Pracując nad szablonem możesz zapisać swoją pracę w każdym momencie. Kreator jest narzędziem całkowicie darmowym! Nie zastanawiaj się dłużej i już dziś stwórz e-sklep według własnej koncepcji!

Podsumowując

Kreator szablonów Shoplo jest niezwykle prostym w obsłudze narzędziem. Gwarantuje bogaty wybór opcji oraz elementów, które połączysz ze sobą w przeróżnych kombinacjach! Jeżeli potrzebujesz pomocy przy budowie sklepu, zgłoś się do nas. Zaprojektujemy Twój e-sklep dbając o jego funkcjonalność, jak i odpowiednią prezencję. Dodatkowo, jeżeli potrzebujesz skupić się na biznesowej stronie swojej marki, możemy za Ciebie poprowadzić Twój e-sklep! Sprawnie zbudujemy dla Ciebie bazę klientów, a także poprowadzimy skuteczną kampanię, która rozreklamuje Twoją markę! Sprawdź naszą ofertę!