Wyróżnij się! Najlepsze narzędzia do Instagrama

Zastanawiasz się, jak zdobyć followersów na Instagramie? Powiem szczerze – sprawa nie jest prosta, bo wymaga czasu oraz zaangażowania. Pewne jest jedno – musisz się wyróżnić! Tak, aby Twoje posty przyciągały wzrok użytkowników i nie ginęły w otoczeniu mnóstwa innych zdjęć. Poznaj najlepsze narzędzia do Instagrama!

narzędzia do Instagrama

Najlepsze narzędzia do Instagrama

Aplikacje do filmików na Instagramie

Quik

Mój faworyt wśród aplikacji do tworzenia filmików na Instagram. Już po samym wydawcy – GoPro można się spodziewać konkretów, ale przetestuj sam i daj znać, jak Ci się podoba? Świetną opcją tej aplikacji jest to, że automatycznie tworzy film, składając materiały z ostatnich 24 godzin. Może się więc okazać, że Twoim jedynym zadaniem będzie zapisanie filmiku i udostępnienie go na Twoim profilu. Jeśli natomiast masz trochę wolnego czasu, możesz sam pobawić się w montaż. W aplikacji znajdziesz opcje dodawania napisów i filtrów, dzięki czemu możesz stworzyć naprawdę ciekawy materiał wideo.

CutStory

Pamiętasz, że na Instagramowe Stories możesz wrzucić filmik, który trwa maksymalnie 15 sekund? Masz dłuższe materiały i brak Ci pomysłów, jak możesz je skrócić? W takim razie, szybko pobierz CutStory, przytnij film i pokaż go światu! ;-)

narzędzia do Instagrama

Popularne hashtagi

Zbyt długo myślisz nad tym, jakie hashtagi dodać w opisie Twojego postu. Mam dla Ciebie ułatwienie – w aplikacji HashTags znajdziesz pogrupowane w kategorie hashtagi, gotowe do skopiowania i udostępnienia na Instagramie.

Bezkonkurencyjna Canva do atrakcyjnych grafik

Ta pozycja nie powinna Cię zaskoczyć – Canva! Pisaliśmy już o niej kilka razy i piszę jeszcze raz, ponieważ każdy, kto jej jeszcze nie próbował, musi to nadrobić. Canva jest świetnym rozwiązaniem, kiedy potrzebujesz w krótkim czasie stworzyć angażującą grafikę bez udziału profesjonalnego grafika. Za darmo możesz wykorzystać wiele ilustracji, zdjęć, ramek, ikonek oraz innych dodatków i stworzyć z tego content, który będzie pasował do Twojej marki i przyciągał uwagę użytkowników Instagrama.

Napisy na zdjęciach

Masz fajne zdjęcie, ale czegoś Ci w nim brakuje? Zastanawiasz się, jak dodać animowane napisy, które ożywią Twoją grafikę? Spróbuj Hype Type lub Legend! To proste aplikacje, dzięki którym szybko stworzyć angażującą grafikę z animowanym tekstem.

narzędzia do Instagrama

Podsumowując

Siłą tych kilku przydatnych narzędzi, które poznałeś jest prostota i intuicyjność, które idą w parze ze świetnymi efektami. Dzięki nim sprawnie stworzyć angażujące grafiki oraz filmiki, które wyróżnią Twój profil. A może korzystasz z ciekawych aplikacji, o których nie wspomnieliśmy? Jeśli tak, daj nam znać w komentarzu – jesteśmy ciekawi!