5 rzeczy, których nie wiedziałeś o shoplo

Shoplo to dziś jedna z najpopularniejszych platform do zakładania sklepu. Jeżeli korzystasz z niej na co dzień i myślisz, że wiesz o niej wszystko: Zaskoczymy Cię! Oto 5 rzeczy, których nie wiedziałeś o Shoplo!

Shoplo dało się poznać użytkownikom jako proste i intuicyjne narzędzie, dzięki któremu każdy jest w stanie założyć swój własny sklep. Jeżeli Ty również z niego korzystasz, a chcesz jeszcze lepiej poznać narzędzie swojej pracy, to trafiłeś w dobre miejsce. Dziś wyjdziemy dalej i pokażemy Ci 5 rzeczy, których nie wiedziałeś o Shoplo!

Automatycznie wystawiaj aukcje na Allegro

W Shoplo możesz od razu wystawiać swoje produkty na Allegro. Potrzebujesz jedynie odpowiedniej wtyczki, którą znajdziesz tutaj. Po instalacji wtyczka pojawi się po lewej stronie Twojego panelu. Dzięki niej z łatwością połączysz konto Allegro z Shoplo!

Zbuduj swój własny szablon

Nie musisz korzystać z gotowych szablonów. Możesz zaprojektować swój własny układ. Wejdź na stronę główną Shoplo gdzie znajduje się kreator szablonów. Tutaj możesz zbudować swoją własną koncepcję szablonu według własnych preferencji! Nasza agencja również zajmuje się tworzeniem indywidualnych szablonów dla naszych klientów.

Shoplo

Wyświetlaj zdjęcia ze swojego instagrama na stronie sklepu

Dzięki tej wtyczce na Twojej stronie będą wyświetlać się najnowsze zdjęcia z Twojego firmowego Instagrama! Dzięki niej do promocji swojego sklepu wykorzystasz potencjał jednego z najpopularniejszych portali!

INSTAGRAMOto jak działa wtyczka instagrama

Wysyłaj newsletter do swoich klientów

Jak poprzednio zainstaluj wtyczkę. Będzie nią Freshamail lub Mailchimp. Dzięki nim stworzyć treść sprzedażową z panelu Shoplo. Finalnie taką treść będziesz mógł wysłać w formie newslettera do swoich klientów!

Zintegruj Shoplo z programami wystawiającymi faktury i firmami przewozowymi

Wypisywanie faktur czy kontakt z firmami przewozowymi jest dla Ciebie uciążliwy? Zadanie ułatwią Ci te wtyczki, które pozwolą na pełną integrację Twojego sklepu z programami wystawiającymi faktury (inFakt, Wfirma) oraz z firmami kurierskimi (DHL, InPost, DPD, K-EX, UPS, Siódemka oraz inne). Wszystkie wtyczki znajdziesz tutaj.

Podsumowując

Jak widzisz, Shoplo dzięki pomocy wtyczek staje się jeszcze bardziej przydatnym narzędziem. Te dodatkowe opcje nie tylko ułatwią Ci prace przy sklepie, ale na pewno wpłyną również na wyższą sprzedać!

Tags: