Zalety sklepu na abonament z wykorzystaniem platformy Shoplo

Marzysz o założeniu e-sklepu a nie wiesz jakie rozwiązanie wybrać? Na początek wypróbuj sklep na abonament. Najlepiej z wykorzystaniem platformy Shoplo!

Koncepcja sklepu na abonament niesie ze sobą wiele korzyści. Sprawdź co dzięki nim zyskujesz na przykładzie Shoplo!

Wszystko co najważniejsze w jednej cenie!

Koszty są niezwykle istotne. Każdy, kto rozpoczyna działania e-sprzedażowe ma tego świadomość. Zastanów się, na co chcesz przeznaczysz swoje środki. Możesz za nie zbudować swoją stronę, ale czy nie lepiej wykorzystać je na działania marketingowe lub rozwój swojego produktu? Jeżeli również się z tym zgadzasz, sklep na abonament będzie dla Ciebie idealną opcją. Wystarczy wybrać abonament Shoplo w cenie od 49-99 zł miesięcznie. Przedział ten obejmuje gotowy sklep, który od razu możesz wykorzystać do sprzedaży swoich usług. Bez zbędnych problemów w postaci zakupu domeny czy hostingu. Wybierz sklep na abonament i ciesz się możliwością sprzedaży już od pierwszego dnia!

Shoplo

Oto pełny cennik usług Shoplo

Integracje i dodatki w zasięgu ręki

Chcesz wykorzystać pełen potencjał e-sprzedaży? Skorzystaj z dodatków i integracji! Aby dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, musisz poprowadzić skuteczną sprzedaż wielokanałową. Bądź tam, gdzie Twoja grupa docelowa. W Shoplo otrzymasz nie tylko platformę sklepową, ale również multichannel oraz możliwość promocji na marketplace. Oprócz tego dostaniesz możliwość wykorzystania wielu dodatkowych funkcjonalności za darmo! Zintegruj się z Allegro, eBay czy e-sklepem na facebooku. Shoplo oferuje wiele kanałów sprzedaży. Dzięki nim będziesz zarządzał wszystkim z jednego miejsca!

Shoplo 2

Sprawdź oferowane przez Shoplo dodatki i integracje

 Zadbaj o mobilną wersję swojego sklepu

Coraz więcej osób dokonuje zakupów z wykorzystaniem smartfonów. Dlatego Shoplo daje możliwość skorzystania z mobilnej wersji sklepu, dodając pełen pakiet szablonów przygotowanych w RWD. Dzięki temu Twój sklep świetnie się zaprezentuje na każdym urządzeniu mobilnym, a klienci będa mogli kupić Twoje produkty z praktycznie każdego miejsca na ziemi, gdzie (oczywiście) działa internet :)

Tags: