Dlaczego warto skorzystać z Shoplo?

Zamierzasz otworzyć swój pierwszy sklep online, a nie wiesz, z jakiej platformy skorzystać? Dziś podpowiemy Ci dlaczego warto skorzystać z Shoplo i jakie płyną z tego korzyści!

Podjęcie decyzji o założeniu sklepu online jest znaczącym krokiem. Teraz musisz tylko wybrać platformę na której „postawisz” swój sklep. Jedną z nich jest Shoplo. Dowiedz się dlaczego wybrać właśnie ją!

Dlaczego warto skorzystać z Shoplo?

  • Prosta obsługa

Shoplo jest narzędziem niezwykle intuicyjnym w obsłudze. To szczególnie ważna cecha dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z e-sklepem. Zresztą w chwilach kryzysowych zawsze możesz skorzystać z pomocy technicznej Shoplo. Konsultanci szybko odpowiadają na zgłoszenia mailowe. W najgorszym wypadku możesz zadzwonić pod jeden ze wskazanych numerów telefonu. Ekipa Shoplo dba o swoich klientów, więc zawsze chętnie Ci pomogą.

  • Poradniki i tutoriale na wyciągnięcie ręki

Na stronie Shoplo znajdziesz wiele materiałów, które w łatwy sposób przedstawią funkcjonowanie sklepu i e-sprzedaży. Jeżeli szukasz platformy dysponującej szeregiem tutorialiShoplo jest właśnie dla Ciebie!

  • Szereg wtyczek

Od wtyczek usprawniających wysyłkę towarów po LiveChat. Istnieje mnóstwo dodatków do Shoplo które usprawnią Twoją prace w sklepie. Twoja sprzedaż również na tym zyska. Sklep nie tylko działa intuicyjnie ale wraz z odpowiednimi wtyczkami stanowi świetną bazę, która znacząco zwiększy na nim konwersję, oraz zwiększy zyski. Dodatki i wtyczki znajdziesz tutaj

  • Integracja z innymi platformami

Shoplo możesz zintegrować z Facebookiem, Instagramem czy Freshmailem. Dzięki temu szybko poszerzysz bazę swoich odbiorców. Szczególnie gdy zaimplementujesz dodatki, o których wspomnieliśmy w punkcie wyżej. Wtedy za pomocą jednego kliknięcia określisz dane do wysyłki paczki albo załatwisz wszelkie kwestie związane z księgowością czy magazynowaniem towaru. Wszystko, co najbardziej przydatne, jest w Twoim zasięgu!

  • Większa szansa na zdobycie partnerów biznesowych

Dbaj o klientów i konsekwentnie poszerzaj ofertę swojego sklepu a wkrótce otrzymasz wiele ofert współpracy. Z Shoplo to żaden problem! Pamiętaj, aby Twój sklep był dostępny dla szerokiego grona odbiorców. Dodanie języka obcego na stronę? Nie ma sprawy. Opracowanie kampanii z wykorzystaniem produktów na sklepie? To również nie problem. Dodatkowo Shoplo świetnie się prezentuje i przykuwa uwagę charakterystycznym designem. Powiedzenie „jak Cię widza tak Cię piszą” wciąż jest aktualne, a Shoplo świetnie sobie z nim radzi.

Podsumowując

Shoplo to idealne narzędzie dla osób rozpoczynających przygodę ze sprzedażą online. Intuicyjność, prosta obsługa oraz multum opcji pomagających w sprzedaży sprawiają, że Shoplo stało się niezwykle efektywnym narzędziem w sprzedaży! Jeżeli jesteś zainteresowany Shoplo ale nie masz czasu go prowadzić, zostaw to zadanie nam! Fachowo zajmiemy się Twoim sklepem, powiększając bazę klientów oraz dbając o sprzedaż! Sprawdź naszą ofertę!